1 grudnia 2017

Mateusz
Grzesiak

Sztuka obserwacji:
jak rozszyfrować drugiego człowieka

1 grudnia 2017

Mateusz Grzesiak

TIME MANAGEMENT MASTER
STAŃ SIĘ PANEM WŁASNEGO CZASU

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Chcę dostawać informacje handlowe o wyprzedażach, konkursach i innych akcjach specjalnych od kontakt@projectsuccess.com.pl na podany adres e-mail!

 

„Stwórz życie, w którym jesteś najlepszą wersją siebie, masz to, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”.
Dr Mateusz Grzesiak

Kim jest Dr Mateusz Grzesiak?

Dr Mateusz Grzesiak jest przedsiębiorcą i wykładowcą. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Szkoli międzynarodowo od ponad 14 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Napisał 13 książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą.

TIME MANAGEMENT MASTER

Zobacz zapowiedź samego Mateusza Grzesiaka

Zobacz Wideo

Kim jest Dr Mateusz Grzesiak?

Mateusz Grzesiak – psycholog, trener i coach, pomagający ludziom i organizacjom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie najbardziej zaawansowanych narzędzi m.in. z zakresu praktycznej psychologii, motywacji, komunikacji.

Na jego szkoleniach i prezentacjach, które prowadzi w 6 językach, pojawia się kilkanaście tysięcy osób rocznie. Występuje w Brazylii, Meksyku, Anglii, Niemczech, Polsce, Kolumbii i wielu innych krajach.

Gdzie odbędzie się konferencja?

FOLWARK ZALESIE

Grajów 150
32-020 Wieliczka

Zobacz stronę

Informacja dla uczestników, którzy chcą skorzystać ze środków komunikacji zbiorowej.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy skorzystanie z transportu zorganizowanego na wydarzenie. Odjazd autobusu w dniu 1.12.2017 o godzinie 8:00 z Dworca Głównego w Krakowie. Powrót ze szkolenia z Folwarku Zalesie na Dworzec Główny w Krakowie około godziny 19:00.

Szczegółowe informacje przekażemy drogą mailową w tygodniu poprzedzającym konferencję.

Przejazd zagwarantowany tylko pod warunkiem zakupu dodatkowego biletu na transport: https://sztukaobserwacji.evenea.pl/

Sztuka obserwacji:

jak rozszyfrować drugiego człowieka

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, jak wspaniale byłoby czytać w ludzkich myślach? Stałbyś się mistrzem negocjacji, a sprzedaż szłaby Ci jak z płatka – wiedziałbyś przecież doskonale, jak pociągnąć za sobą klienta i zaspokoić jego potrzeby. Zbudowałbyś wspaniały związek na całe życie, znając oczekiwania, prawdziwe uczucia oraz emocje swojego partnera.

Myślisz, że to nierealne? Przyjdź na szkolenie i zobacz na własne oczy, że istnieją sposoby na rozszyfrowanie każdego człowieka. Jeśli nauczysz się pewnych wzorców ludzkich zachowań, będziesz wiedział, na jakie sygnały zwracać uwagę, a co jest nieistotne. Odróżnisz prawdę od fałszu, zidentyfikujesz motywacje i cele rozmówcy. Zaczniesz czytać w ludziach jak w otwartej księdze!

Przyjdź i przekonaj się, ile można powiedzieć o człowieku na podstawie jego zachowania!

Dołącz do wydarzenia na facebooku:

Nie zwlekaj, dołącz już teraz!