Psychologia Sprzedaży | Mateusz Grzesiak

08 czerwca 2018

Mateusz
Grzesiak

„Psychologia sprzedaży 2.0”

8 czerwca 2018

Mateusz Grzesiak

Psychologia sprzedaży 2.0

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

 

„Stwórz życie, w którym jesteś najlepszą wersją siebie, masz to, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”.
Dr Mateusz Grzesiak

Kim jest Dr Mateusz Grzesiak?

Dr Mateusz Grzesiak jest przedsiębiorcą i wykładowcą. Ukończył studia magisterskie z prawa oraz psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Szkoli międzynarodowo od ponad 14 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Napisał 13 książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 500 tysięcy fanów. Obsesyjnie ćwiczy zapasy i brazylijskie jiu jitsu, prywatnie mąż dr Iliany Ramirez i tata Adriany.

TIME MANAGEMENT MASTER

Zobacz zapowiedź samego Mateusza Grzesiaka

Zobacz Wideo

Kim jest Dr Mateusz Grzesiak?

Mateusz Grzesiak – psycholog, trener i coach, pomagający ludziom i organizacjom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie najbardziej zaawansowanych narzędzi m.in. z zakresu praktycznej psychologii, motywacji, komunikacji.

Na jego szkoleniach i prezentacjach, które prowadzi w 6 językach, pojawia się kilkanaście tysięcy osób rocznie. Występuje w Brazylii, Meksyku, Anglii, Niemczech, Polsce, Kolumbii i wielu innych krajach.

Gdzie odbędzie się konferencja?

Konferencja odbędzie się w Hotelu Witek****
Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków

Psychologia sprzedaży 2.0

Sprzedaż to jedna z pięciu kluczowych kompetencji przyszłości. Poszukiwana już dzisiaj przez pracodawców, jutro będzie na wagę złota. Jest sztuką, której nie nauczysz się na żadnych studiach, bo bazuje na umiejętnościach miękkich. Dobry sprzedawca to dociekliwy obserwator, aktywny słuchacz, który uważnie bada potrzeby klienta, aby potem przedstawić mu remedium na jego bolączki. To osoba otwarta, elastyczna i komunikatywna. Doświadczony handlowiec jest filarem każdej firmy, bo to dzięki wypracowanym przez niego relacjom rozwija się biznes.

Nie zwlekaj! Już dzisiaj zainwestuj w rozwój kompetencji miękkich! Zapisz się na szkolenie i zostań mistrzem jednego z najbardziej pożądanych zawodów przyszłości!

Dołącz do wydarzenia na facebooku:

Dołącz do wydarzenia na facebooku:

Nie zwlekaj, dołącz już teraz!